Akhisar Koleji – Prodüksiyon

view live
Akhisar Koleji Tanıtım Filmi

Tanıtım filmini hazırladığımız Akhisar Koleji Kampüsü şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe İzmir-İstanbul yolu üzerinde bulunan Kayalıoğlu Mahallesinde toplam 35.000 m2 lik yerleşkesinde 17.000 m2 kapalı alana sahiptir. Eğitim-Öğretim fonksiyonlarını yerine getirecek estetik ve bilimsel alanlara sahip yeterli teknolojiyle donatılarak kurulan Akhisar Koleji’nde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olmak üzere beş okul vardır.

Akhisar Koleji Mezuniyet Hikayesi

2016-2017 Eğitim öğretim yılı Özel Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Mezuniyet Töreni 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü okul bahçesinde yapıldı. Keten Ajans olarak hazırladığımız mezuniyet hikayesini sizlerle paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Akhisar Koleji Teaser

2016-2017 Eğitim öğretim yılı Özel Akhisar Koleji tanıtım filmi teaseri yayınlandı. İyi seyirler

Akhisar Koleji Erasmus+ Proje Filmi

Avrupa Birliği Erasmus+ KA219 Okullar arası Stratejik Ortaklik türündeki “ARS LONGA” başlıklı proje kapsamında, İspanya, Yunanistan, Polonya, Romanya ve Bulgaristan’dan 13 öğretmen ve idareci, eğitim sistemleri CLIL ve PDÖ tekniklerini incelemek için Akhisar Koleji’nde buluştu.

Akhisar Koleji – Bando Eşliğinde İzmir Marşı

Türk olmak, gurur duymaktır şanlı bir tarihe sahip olduğu için.Türk olmak, özgür olmaktır hürriyeti damarlarında taşıdığın için. Akhisar Koleji öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız için İzmir Marşı’nı seslendirdiler.

Vefatının 79. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

Vefatının 79. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz. Akhisar Koleji öğrencileri 10 Kasım 2017 günü Akhisar Koleji’nde Atamımızın anısına “Yiğidim Aslanım” türküsünü seslendirdiler.

Akhisar Koleji – Bisiklet Şenliği

Özel Akhisar Kolejinin her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel Bisiklet Turu Şenliği bu yıl da 05.11.2017 Pazar günü Akhisar Gölet alanında gerçekleştirildi.